Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome teens!

We're simply the best! :)
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 S prijateljicom nije kao nekad

Go down 
+7
Shell.x3
Blondy :*
kaja - xkjut
[La.Sneky].multivita.x3
Michika.(:
milica.
an.chi.
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
[La.Sneky].multivita.x3
Teen
Teen
[La.Sneky].multivita.x3


Posts : 111
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Location : mOdRiCa [Republika.Srpska]

S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 EmptyMon Jun 01, 2009 4:27 pm

uh,ja sam se totalno razocarala u to "BFF" ,tako da sada imam puno najboljih drugarica,a ne samo jednu,kao prije...
Back to top Go down
http://www.xXxsnekixXx.piczo.com
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 EmptyWed Jun 03, 2009 8:13 pm

Ja se jos uvek nisam razocarala.
Ali imam jednu naj i vise bas dobrih drugarica. (:
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
an.chi.
Admin
Admin
an.chi.


Posts : 1196
Join date : 2009-05-07
Age : 29
Location : Srbija, Beograd

S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 10:32 pm

Ja jesam.
Evo kako je to bilo.
Bili smo na ekskurziji u 6. raz. i mojoj "BFF" se svidjao neki tamo nikola i ona se naravno nalozila da se i ona njemu svisja, medjutim ne. On je nju samo ispaljivao, ali ja sam cutala, da ne ispadne da sam ljubomorna, kako ovo kako ono, razumete me?! Ee i onda, meni je bilo smorno da trcim za njom, drzim joj vrata i "svecu" dok se ona KAO "muva" sa njim i ostala sam sa mojim i zajebavali se u jednoj sobi, prskali i to, a ona je celo vece provela sa njim, ni u cemu... I onda, negde oko pola 6, 6 ja nisam mogla vise d izdrzim i zaspala sam. Ona je tada bila pored mene, dopisivala se sa njim, cak kada sam je pitala nesto, ona mi nije odgovarala. I kada sam se probudila, posle jednog sata, nje nije bilo u sobi,... Tada su mi drugi rekli kako je prenela stvari u drugu sobu i mene je ostavila samu, a prethodno se posvadjala sa jos jednom, koja je bila sa nama u sobi, Sarom, pa je i ona otisla iz sobe, tako da sam ja ostala sama. I kada se vratila da pokupi jos nesto sta je ostalo, ja joj kazem dobro jutro, ona opet cuti, i meni pukne film i ja odem u drugu sobu gde su bile ostale devojcice, za koje znam da znaju da cuvaju tajne i isplacem se pred njima. I tako smo ceo dan cutale. A ona je drugima govorila kako je briga za mene, da je boli ku*ac, kako ovo kako ono i tada sam se stvarno razocarala, nismo pricale oko mesec dana, pa smo se opet pomirile, ne znam kako -___- i onda mi je rekla kako ju je taj nikola ispalio, a ja sam cutala... Ali od tada vise nije nikad kao pre, tj. ne druzimo se tako kao pre...
I tako... Sad
Back to top Go down
http://www.-annaaa--.piczo.com http://stufforteens.forumotion.com
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 10:52 pm

Znam. Svi se uvek tako naloze kad se zaljube.
Ja zato imam najbolju drugaricu koja se nije zaljubila od prvog razreda.
Takve su i moje ostale drugarice.
A ima jedna, koja je ista ja, stalno se zaljubljujemo.
Ali nikog ne smaramo time.
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
Leena Aya Wolff
Admin
Admin
Leena Aya Wolff


Posts : 159
Join date : 2009-05-31
Age : 30
Location : Over the hills and far away

S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 EmptyFri Jun 05, 2009 10:57 pm

ne prichaj...msm
Shta tek ja da kazhem?
Nikad nisam imala neku normalnu drugaricu.Ovde nas ni nema puno,na selendri...xD
Sa svojom drugaricom se druzim otkad sam se doselila u ovo prokleto mesto,ali vremenom je postala uobrazena,opichio je pubertet i ja razumem sve to zato shto sam kroz to vec prosla,ali postoje neke stvari koje stvarno kod nje ne mogu da podnesem.To foliranje pred drustvom i egocentrizam...bah
Chak i to shto smatra da je neka metalka zeshca i oblachi se kao jedna,a do pre godinu dana je ludela za Rihannom,PCD-om i da ne kazhem kime.Pljuvala je po Nightwishu i zvala ih satanistima.Ali jbg,ja kreten moram sve da konvertujem u neshto shto nisu.Pokushavala sam od nje napraviti drugaricu koja ce deliti iste ukuse sa mnom,a samo sam je uobrazila.covc,to je i moje maslo.Da ne kazhem shta mi sve radi,ali opet joj oprashtam jer smatram da to radi nesvesno,jer iako misli da je najpametnija na svetu(dete nauchilo da pishe i chita sa tri godine i ima IQ 140,hahahahahahaahahah),ona je ipak glupa na neki nachin.Glupa je za zhivot,povodljiva je...
Eto,kad moram da je ogovaram.A bolje ovde,nego nekoj drugarici,pa da nastradam,jer za protekciju ima mog ludog,razmazenog druga koji nema osecaja nizashta.Histerichan je vishe od bilo koga na ovom svetu,i da je mogao,do sad bi me vec ubio od ljubomore i zavisti....xxD
Back to top Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net
Kitty
Klinac
Klinac
Kitty


Posts : 36
Join date : 2009-06-28

S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 EmptySun Jun 28, 2009 3:56 pm

Ja imam dve najbolje drugarice na svetu,i Hvala Bogu nemam tih problema.U osnovnoj sam imala,ali dans ne:]
Back to top Go down
Sponsored content





S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S prijateljicom nije kao nekad   S prijateljicom nije kao nekad - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
S prijateljicom nije kao nekad
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome teens! :: Boys n' girls :: Kutak za devojcice-
Jump to: