Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome teens!

We're simply the best! :)
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 SMS porukice

Go down 
5 posters
AuthorMessage
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 4:38 pm

Ovde mozete da postavljate SMS porukice.
izvolte:



Rodjendanske sms poruke


1. Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na danasnju dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari... SRECAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve lepe stvari.

2.Zelim ti...slatke snove...i andjele da te vecno cuvaju...a samo cu ja u tvom zivotu biti,mali djavo koji ce da te gnjavi i davi,spavaj ako mozes od mene...

3. U ovo isto vreme sledece godine, HAJDE DA SE SMEJEMO ZAJEDNO!

4. Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

5.Zelim ti okeane zdravlja, mora srece i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

6.Neka ti zivot samo lepe stvari donese,dusa vecno ostane nezna i mlada,sve sto pozelis neka bude tvoje,a suze da pustis samo od srece

7. Neka Vam ljubav bude staza po kojoj cete hodati ove godine,jer prava sreca hoda istom stazom!

8.Neka ti se dani u životu što lepše i srećnije troše. Neka te pogodi sve što je lepo, a promaši sve što je loše. Neka ti život bude kao san!

9.Neka ti osmeh na licu bude prepreka svakom zlu ljubav u srcu nek ti vecno gori da ti se ispune sve zelje i snovi,z eli ti neko ko te iskreno voli: SRECAN RODJENDAN!

10. Otac lavabo i majka wc solja zele svom sinu vodokotlicu srecan rodjendan uz pjesmu pusti vodu da govna odu.

11.Svake godine na ovaj dan tvoji roditelji proklinju rodu! SREĆAN ROĐENDAN!

12. Ako pojam srece nije iluzija, i ako covek ne moze biti srecan, onda zelim da ti svaki dan bude lep kao san, kao radost, kao ljubav... SRECAN RODjENDAN!

13. Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na danasnji dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari... SRECAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve lepe stvari.

14. Otac lavabo i majka wc solja zele svom sinu vodokotlicu srecan rodjendan uz pjesmu pusti vodu da govna odu.

15. Neka ti osmeh na licu bude prepreka svakom zlu ljubav u srcu nek ti vecno gori da ti se ispune sve zelje i snovi,zeli ti neko ko te iskreno voli: SRECAN RODJENDAN!

16. Ako pojam srece nije iluzija, i ako covek ne moze biti srecan, onda zelim da ti svaki dan bude lep kao san, kao radost, kao ljubav... SRECAN RODjENDAN!
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 4:39 pm

Ljubavne sms poruke

1.Ja cu tebe nocima sanjati, ime tvoje necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te, dodji, molim te jer ludo volim te!

2. Pogledaj u zvezde videces proslost, pogledaj u srce svoje videces zivot, pogledaj u mobilni videces ko trenutno misli na tebe...

3. Znas li koliko je Sunce, nebo, zvezde...? Znas li mozda koliko jedan vek ima minuta? E, da znas, objasnila bih ti zasto je sve to malo u odnosu na tebe

4. Mozda nikad neces znati da te neko gleda izdaleka i da te neko vjerno ceka, mozda nikad neces saznati da nekog srce boli, mozda nikad neces znati da te neko voli!

1.Ja cu tebe nocima sanjati, ime tvoje necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te, dodji, molim te jer ludo volim te!

2. Pogledaj u zvezde videces proslost, pogledaj u srce svoje videces zivot, pogledaj u mobilni videces ko trenutno misli na tebe...

3. Znas li koliko je Sunce, nebo, zvezde...? Znas li mozda koliko jedan vek ima minuta? E, da znas, objasnila bih ti zasto je sve to malo u odnosu na tebe

4. Mozda nikad neces znati da te neko gleda izdaleka i da te neko vjerno ceka, mozda nikad neces saznati da nekog srce boli, mozda nikad neces znati da te neko voli!
Ljubavne sms poruke
5. Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci, sanjas li ikad moje oci, sanjas li ikad da cu ti doci, sanjas li ikad mene i sebe, sanjas li ikad da ne mogu bez tebe?

6. Nocas pada kisa, sve jace i jace, kao da bog nad nama place, kao da broji trenutke neke tako daleke! Kap po kap tragove brise, ono sto smo bili, a nismo VISE!!!

7. Ova poruka je poslata pre 1000 godina u kosmos u nadi da ce pronaci najsladje stvorenje na planeti Zemlji. Ovog trenutka misija je uspesno zavrsena!

8. Molim te nemoj se iznenaditi, moram ti nesto reci. U bolnici sam. Pronasli su mi kamen u bubregu, pijesak u crijevima i TEBE U MOM SRCU!

9. Jedan savjet: cuvaj se. Jedna molba: ne mijenjaj se. Jedna zelja: ne zaboravi me. Jedna laz: ne volim te. Jedna istina: strasno mi nedostajes!

10. Kad se ponoc spusti na prozor tvoj po zvezdanoj prasiniti ti saljem poljubac svoj, nek poljubac stigne tamo gde ne mogu ja, nek ti tiho sapne da te volim ja!


11.Mogu umrijeti i moze vjetar da me srusi, ali sve je lakse dok sam ti u dusi, moze suza iz oka da mi krene, ali je lakse kad u svom srucu cuvas ljubav za mene!!!

12. Ja sam kao leptir, svetlost me mami, a sjaj u oku tvome vidim u tami... Voli me, ljubi me, al samo pazljivo jer na mome srcu pise - PAZI LOMLJIVO!!

13. Bori se za srecu, za ono sto zelis, sto mnogo ti znaci nemoj da delis, ne brini za druge jer ce se snaci a ljubav poput tebe tesko je naci!!!

14.Ljubav je kao delfin koji obasjan mesecinom pliva u beskrajnoj toplini tvojih ociju, zato ih nemoj zatvarati jer kazu da delfini umiru u tami...

15.Sinoc sam poslao andjela da te cuva. On se ubrzo vratio pa sam ga pitao zasto , a on mi je rekao da andjeli ne cuvaju andjele..

16. Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

17.Kazu: Od redbula se dobijaju krila. Zato ti nikada necu dati da pijes redbull, jer bi tada najsladji i najbolji andjeo sa ovaga sveta odleteo....

18. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze da samo tebe voli!!!

19.Duboko vjeruj u ono sto zelis! Zapamti izgubljeno je samo ono od cega smo se odrekli! U zivotu pozeli samo jedno: da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!

20.Ova poruka ima svoj zadatak da ti stavi osmeh na usne sladak.Ako nije uspela, odmah se nje resi, a ako jeste-opet se nasmesi.
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 4:51 pm

Smesne sms poruke

1. Dali verujes u ljubav na prvi pogled ili da prosetam isored tebe jos jednom?

2. Imas lepu majcu, a ima li ta majca broj telefona?

3. Mala znam da te bole noge posto mi vec ceo dan tumaras po glavi.

4. Da li mi se cini ili si ti ona devojka iz mojih snova?

5. Poljubac je jezik ljubavi. Mala, dodji da se ispricamo.

6. Da li su ti to med u ocima ili si stvarno toliko sladka?

7. Cekam te u 5, ako ne dodjes u6, u 7 cu odluciti da u 8 odem kuci.

8. Ljubav je droga. hoces da budem tvoj diler.

9. Kazu da je poljubavac najlepsi susret na svetu, hajde da se nadjemo!

10. Je li te bolelo, kad si pala sa neba, jer ja odmah prepoznajem andjela!
Back to top Go down
^^CaCa^95^^
Moderator
Moderator
^^CaCa^95^^


Posts : 783
Join date : 2009-05-14
Age : 28
Location : Ruma

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 7:41 pm

Porukuca za laku noc...
Aww,kako mi je eXtra...^__^

Pogledaj u nocno nebo i pronadi zvezdu. To je moje srce koje se popelo u visinu da vidi tvoj osmeh. Ispruži ruku i uzmi ga, jer je pripalo tebi!
Back to top Go down
http://www.micacaca.piczo.com
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←
Extra teen
Extra teen
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←


Posts : 829
Join date : 2009-05-29
Age : 26

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 8:29 pm

Prelepe su ^^
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 8:39 pm

Vojne sms poruke
1. Sto me bole noge nije bitno,ime mi je dzomba a prezime SITNO!
2. Od kolevke pa do groba najzajebanije je vojnicko doba!
3. Gusteru pazi bomba, pozdravlja te dzomba!
4. Ljubi te majka, pazi da ti ne ispadne sapun...
5. Zasto primaju neplivace u mornaricu? Zato sto duze brane brod.
6. Dok si ti guzio ja sam puzio sad ti puzi a ja cu da guzim.
7. Gugi gusteru zuljala te maska, ici ces kuci kad procveta daska.
8. Najteze je prvih 9 meseci.
9. Stoj! Ko ide!? Snezana i 7 patuljaka! Snezana napred patuljci stoj!

10. Sve se lomim,pa i patim da te duso sada shvatim. Zasto ljubav neces moju, kajaces se ti u stroju.
11. Zbogom vojsko, zbogom poligoni, nema vise:"LEZI AVIONI"
12.Sunce przi more se talasa, sitno broji dzombina klasa.
13.Svako sranje cifra manje!
14.Vetar duva muda mi se klate dajte picke ako za boga znate!
15.Hteo ne hteo ribaces hodnik, ucio ne ucio postaces vojnik.
16.Kako pada kisa? Sitnooo!
17.Desetaru, desetaru popusis nam kar...
18.Zasto je ogradjena kasarna? Da ne udze logika.
19.Nema trave, nema pica, devojka ni kafica!
20.Kad si posao i mene zvao, ali se nisam zajebati dao.
21.Kad desetar sa vrata vice, cini mi se da bik rice.
22.Ribam WC, ribam hodnik zajeba me mladji vodnik.Kad ga sretnem u civilu, jebacu mu majku milu!
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 8:40 pm

Poslovne sms poruke

1. Trazim momka da zanosi jaja u krivinu. Agrokomerc.

2. Menjam bure rizlinga za pedesetak kila Ruzice. Do dvadesetak godina.

3. Posao u selu Dutovu, za 50 evradnevno: sedis na krastavcu i zalivas paradajz.

4. Prodajem kucu na klizistu, nije puno prosla.

5. Crnogorskoj mlekari, potreban radnik za poslove sekiranja krava dok ne daju kiselo mleko.

6. Posao na plantazama u Grckoj. Samaranje paradajsa dok ne pocrveni.

7. Posao na aerodrumu: peres MIGA.

8. Menjam cimera koj pusi travu za cimerku koja se bode.

9. Menjam cimera koji hrce za cimerku koja uzdise.

10. Mlada crnka zanosnih oblina, iskusna u svemu hitno prodaje motokultivator IMT 506.

11.Posao na autobuskoj stanici: da mases putnicima.

12. Trazi se perac kurtona u Picinom parku.

13. AgroKoka: ucis pilice kako se kljucaju govna.

14. Zapustenoj kancelariji potrebna vestica da se dohvati metle.
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 8:40 pm

Bozicne sms poruke

1. Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan, da vam bog podari svaku srecu i zalata punu vrecu, uz badnjak i uz vino da vam uvek bude fino.

2. Dok zadnji badnjak gori slusaj srce sto ti zbori: Blagostanje,mir i dobrota nek vas prate celoga zivota.

3. Da vas andjeo kroz zivot vodi "MIR BOZIJI HRISTO SE RODI".

4. Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan,,srecan badnjak sto posjece za hriscasko badnje vece sreti oni sto ga loze pomozi im mili boze.

5. Nek ostroski Vasilije cuva tvoje naj milije a nebeska dobra vila od pomoci vam vazda bila a bog dragi nek vam rece SRETNO VAM BADNJE VECE.
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptyFri Jun 19, 2009 8:41 pm

Saljive sms poruke

1. Luda sam za tobom, sta cu sa sobom?Uvek si uz mene, ne mogu bez tebe! Uz tebe je dan najlepsi san. Bez tebe ne mogu ni dan, zivela MARIHUANA!!!

2. Kazu da svako na nebu ima svoj sat i da se okrene jenom kad pomislis na sex. Tvoj sat je kod Sv. Petra sluzi mu kao ventilator.

3. Bog stvori sunce tpolo i sjajno,stvori mesec mio i drag,stvori more bistro i duboko, i zatim stvori tebe...jer nekakvu pi**ariju je morao da napravi.
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 1:39 am

Haha. Ove smesne su najbolje. ;D
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 1:43 pm

SMS za laku noc

Slatko mi spavaj najdraže
Sunce je odavno potonulo na zapad,, nebo sada šara zvezdane boje, vjetrom ti saljem tihi sapat: Slatko mi spavaj najdraže!!!

I ove noći
I ove noći sanjat cu da si pored mene... zgrlit cu jastuk umjesto tebe, u tami trazit ću odraz tvoga lica... jer daleko je sad moja mala spavalica..

Dok se tvoje oči polako
Dok se tvoje oči polako bore sa snom i tisina vlada svudaoko tebe,dok oblaci putuju umorno i zadihano neko sasvim obican zeli ti laku noč.

Kad sklopis oči
Kad sklopis oči svoje,ja cu doci zlato moje, da te ljubim,da te mazim,da te cijele noci pazim, da te cuvam od svih žala jer te volim srečo moja mala!

Ne dam
Ne dam da te bude jer zelim da spavas, da ne kvari netko ono sto ti sanjas, jer tvoji su snovi ljepsi nego java, a sad "TISINA!!!" jer moje srce spava.

Veceras
Veceras spavaju oni koji su voljeni, a budni su oni koji vole.--Zato mirno spavaj andjele jer ti imas nekog ko te voli..

Putuj poruko sretno ti bilo
Putuj poruko sretno ti bilo pozdravi mi moje milo. Ako spava ne budi ga umjesto mene poljubi ga.

tiho pada noč
tiho pada noč, vjetar pocinje da puva, zelim ti laku noc i neka te andjeo cuva. prije nego sto sklopis svoje oci snene, makar na trenutak pomisli na mene.

Lijepe su zvijezde
Lijepe su zvijezde u pola noci jos su lijepse tvoje oci,nocas budi zvijzezda sjajna moja mala slatka tajna moja radost i ljepota budi dijeo mog zivota!
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 1:45 pm

Tuzne SMS poruke

Tebe voljeti
Tebe voljeti prava je kazna,tebe dobiti prava je borba,tebe imati prava je cast,ali izgubiti te najveca je propast!

Bez tebe ne mogu više
Sada oci tvoje svakog trena su mi draze, iako usne cute pogled ti sve kaze. Citam iz ociju tvojih sta ti u srcu pise, citaj i ti iz mojih: Bez tebe ne mogu više

Ostani
Ostani moja tajna beskrajna i daleka, ostani zvezda sjajna i sreca sto me ceka, ostani zakletva srca mog zivot cijeli, ostani isti kao onog dana kad smo se sreli...

Gdje god podjes sirom svijeta
Gdje god podjes sirom svijeta, gdje god zarko sunce sja, nigdje neces naci djevojku da te voli kao ja! I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze! I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise. Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi se za ljubav obratim.

Voljet ću te zauvijek
Danas necu plakati, suze nisu lijek, al` pamti ove rijeci Voljet ću te zauvijek! Danas lazem sebe, dobro mi je bez tebe, al` srce tajnu krije Nikad gore bilo nije!

Ako me ikad vidis s drugim
Ako me ikad vidis s drugim covjekom ne gledaj u njemu suparnika,vec covjeka bez srece jer je nasao zenu koja ga nikad voljeti nece!

Zasto te volim
Zasto te volim,kad se tuga sprema i tražim izlaz,kad izlaza nema.Razum imam al ne mogu da shvati zašto te volim kad moram da patim!!!

Kad shvatis da je kraj
kad dobijes ovu poruku kad shvatis da je kraj,nek ne suze oci tvoje ne postoji oprostaj.Kad nesretan opet budes sjeti se mene,povratka vise nema

Ako se ikada sjetiš mene
Ako se ikada sjetiš mene i proslost počne da te boli sjeti se rečenice Ona me je voljela i još uvjek me voli!

Ljubav umire
Sve sam suze potrosila. Zbog tebe se umorila, sa tobom nema subdine, kraj tebe ljubav umire.
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 1:46 pm

Simpatije

Oci
Zelene oci zavode,za plavima se luduje,crne se prizeljkuju,a za smedjima se tuguje...
Ako ikad
Ako ikada odes i nenades sebi srecu slobodno se meni vrati ja drugog ne zelim i necu

Sebe
Jel osjecas tugu,jel te nesto boli? Jel trazis nekog da te stvarno voli?To je ozbiljna bolest,al ja imam lijek...ma preporucujem ti sebe ZAUVIJEK!

Neki snovi
Neki snovi traju duže od ostalih, neki snovi su ljepši od ostalih, a moj najdrazi san upravo čita ovu poruku.

Slatka poruka
Pisem ovu slatku poruku u ovom slatkom trenutku,u slatkom satu,ovom slatkom zlatu i imam slatku temu jer se javljm najsladjem stvorenju!!!

Koliko
Koliko iglica ima bor ? Koliko metara ima dvor ? Koliko zvjezdica na nebu sja ? Toliko ti pusa šaljem ja !

Ova poruka
Ova poruka šalje se samo posebnim ljudima.Nije ni zahtjev niti želja,ni prijetnja niti igra.To je sigurnost da bar dok je čitaš misliš na mene...

Ova poruka
Ova poruka ima svoj zadatak da ti stavi osmjeh na usne sladak.ako nije uspjela, odmah se nje rijesi, a ako jeste-opet se nasmijesi!

zivot kratko traje
zivot kratko traje sve sto imam moe srce ti daje uzmi moja ljubav jer znam samo jedno sve na ovo svijetu nie kao ti vrijedno

ako
Ako ti godine oduzmu nadu, ako ti ljudi ljubav u
kradu, ako ti ikad lose krene sjeti se da uvijek imas mene.
Back to top Go down
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 1:54 pm

Ima neka ovakva [mozda vec ima ali ne mogu sve da citam]:

Lezim u krevetu, gledam u nebo, brojim zvezde mislim na tebe i pitam se...
J**ote, gde mi je krov?! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 2:20 pm

Owa je zakon:

1. Luda sam za tobom, sta cu sa sobom?Uvek si uz mene, ne mogu bez tebe! Uz tebe je dan najlepsi san. Bez tebe ne mogu ni dan, zivela MARIHUANA!!!

Hehe,kad sam procitala cepala sam se.xD
Back to top Go down
^^CaCa^95^^
Moderator
Moderator
^^CaCa^95^^


Posts : 783
Join date : 2009-05-14
Age : 28
Location : Ruma

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 2:53 pm

Jedva čekam da te uhvatim i da te bacim na krevet. Bićeš topla i znojava i ja ti neću dati da spavaš celu noć... Voli te tvoj Grip.



HAHA.Smile
Back to top Go down
http://www.micacaca.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 8:16 pm

Ewo jos malo smesnih:

Kad podjes na spavanje dobro operi vrat... tvoj vampir!

Lezim na krevetu i posmatram zvezdano nebo koje me podseca na sjaj u tvojim crnim ocima i pitam se.... GDE MI JE KROV?!!!!!

Andjele moj, kad sklopis okice i utones u dubok san... ja cu doci sa kuhinjskim nozem pa ces spavati kao zaklan!

Ako vreme ikada izgradi zid izmedju nas, obecaj mi da cemo zajedno krasti cigle!!!

Posao na autobuskoj stanici: da mases putnicima.
Back to top Go down
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←
Extra teen
Extra teen
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←


Posts : 829
Join date : 2009-05-29
Age : 26

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 8:52 pm

^^CaCa^95^^ wrote:
Jedva čekam da te uhvatim i da te bacim na krevet. Bićeš topla i znojava i ja ti neću dati da spavaš celu noć... Voli te tvoj Grip.



HAHA.Smile


hahahahah ovaj je tako mocaaaaaaaaaan lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySat Jun 20, 2009 9:18 pm

Aha. Super jee. xD
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySun Jun 21, 2009 1:06 pm

Bozicne SMS poruke

Dok
Dok zadnji badnjak gori slusaj srce sto ti zbori: Blagostanje,mir i dobrota nek vas prate celoga zivota.

naka vam se ispune svi snovi
Kad ponoć odsvira ura svaka i tisuće čestitki poleti iz mraka jedna velika želja plovi, naka vam se ispune svi snovi... Sretan Božić

najljepše od srca
Svaka minuta sretna ti bila, svaka ti se želja ispunila. Za blagdane nek te sreća prati, ljepše želje ne mogu ti dati. Sve najljepše od srca... Sretan Božić

Dopusti
Dopusti da se Božić dogodi u tvom srcu, da se ljubav rodi svaki dan iznova, jer Božić postaje vidljiv u svakoj ljubavi među ljudima! Sretan Božić!

Sretan i blagoslovljen Božić!
Neka Božićna zvijezda zasja u tvom srcu i ispuni ti sve želje, nade i snove. A osmjeh malog Isusa nek te prati i vodi cijelog života! Sretan i blagoslovljen Božić!

Božić i godina Nova
U tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova nek tebi donese Božić i godina Nova!

Ove Božićne večeri
Ove Božićne večeri tisuće čestitaka traže svoje putove kroz guste pahuljice snijega. Neka ova moja pronađe put do tebe i kaže ti Sretan Božić, umjesto mene!

SRETAN BOŽIĆ
*Srce čovjeka smišlja put, ali Bog upravlja korake njegove! Kud god kreneš ti i svi koje voliš i sve što učiniš nek ti bude blagoslovljeno!!!* SRETAN BOŽIĆ

Sretan Božić
Božić bijeli radostan i svet, možda takav jedan dan zbliži cijeli svijet. Noćas će nas grijati okićeni bor, a naša srca će sijati kao carski dvor. Sretan Božić!

sretan i blagoslovljen Božić
Bog nam dolazi kao Dijete-bespomoćno i ponizno. Neka to Dijete pronađe zaklon i u tvom srcu, sretan i blagoslovljen Božić tebi i tvojoj o
bitelji!
Back to top Go down
^^CaCa^95^^
Moderator
Moderator
^^CaCa^95^^


Posts : 783
Join date : 2009-05-14
Age : 28
Location : Ruma

SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice EmptySun Jun 21, 2009 6:37 pm

Ova poruka je napisana ultraljubičastim slovima. Kod normalnih ljudi izaziva slepilo, a kod seksualno opterećenih samo blagi osmeh.

Pa jeste li se nasmejali?
Hahahaha,ja jesam dok sam citala,loool...xDDD
Back to top Go down
http://www.micacaca.piczo.com
Sponsored content





SMS porukice Empty
PostSubject: Re: SMS porukice   SMS porukice Empty

Back to top Go down
 
SMS porukice
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome teens! :: Boys n' girls :: Kutak za devojcice-
Jump to: