Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome teens!

We're simply the best! :)
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Opisite najbolju drugaricu i druga

Go down 
5 posters
AuthorMessage
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga EmptyFri Jun 19, 2009 10:00 pm

Pa.. izvolite..

Opisite..
Naj druga i drugaricu.
Back to top Go down
ZmAjChE_94
Teen
Teen
ZmAjChE_94


Posts : 116
Join date : 2009-06-19
Age : 29
Location : con Victor en España:)

Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Re: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga EmptySat Jun 20, 2009 12:47 am

owako jowana je jedna komunikatiwna osoba,obozawa da se sminka i prawi frizure i da mnogo brblja pogotowo kada je rec o Giljeu hihi cuwa tajne

Gruja tj. ALeksandar je extra drug njemu swe pricam,cak placem on dojde kao ljubawni sawetnik,za wrlo kratko wreme mi je postao B.F.F.
Komunikatiwna osoba...Takodje cuwa tajne kao i ja njegowe...
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Re: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga EmptySat Jun 20, 2009 1:49 am

Katarina. Ludaca nevidjena. Stalno ima neke kretenske ideje i samo lupeta.
Stalno se kidam kad sam sa njom. Ima manje duse od mene nekad. xD
Kad smo zajedno zajebavamo sve zive. xD

Najboljih drugova imam visee.
Laki. On je moj najbolji drug od osme godine. Zivi u zgradi preko puta mene na
svega 30 m udaljenosti. xD Bio je kod mene mali milion puta i nema sta nismo radili zajedno. Ja sam pratila njegovu simpatiju za njega kad smo bili mali, na primer. xD

Luka Spasic. Kreten najveci. On je najveca muska alapaca koju sam ja videla. Veruje da je bogom dan za Mensu, a ja i Kaca ga zajebavamo da je za menzu. xD

Luka Stefanovic. Kreativnije dete nisam videla. Da vi samo vidite njegove sveske. Pa to je svee iscrtano. A price koje on smislja i gluposti koje moze da odvali u sekundi su strasneee. xD
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Re: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga EmptySat Jun 20, 2009 1:27 pm

Milica, Nevena, Ivana : Lude, pozitivne osobe, uvek tu, extra drugarice, posebne svaka na svoj nacin, zavisne od sljivciga i onda ja moram da se penjem na drvo da ih berem Very Happy Nikad ne odbijaju zvake. Druzeljubive ali i svadljive. Uvek me podrzavaju u svim glupostima koji mi padnu na pamet. Uvek ih podrzavam u svim glupostima koje im padnu na pamet xD Malo vise o njima:

Milica : oduvek je bila 'vodja bande' , brbljiva, otkacena, razlupavaonik mobitela Very Happy, fensi girl, devojka koja psuje pred sopstvenom mamom i zabole je za posledice i neopisana lencuga. U stanju je da u trenutku promeni plan, ako je recimo krenula u Deltu i odjednom shvati da joj se ne ide, samo ce produziti na Kalis Very Happy I posle svega ja je jos uvek vovim<33

Nevena: divna osoba, ili bolje receno osobica Smile Ja je zovem Mala plazma posle jedne ekskurzije u Tri Nose xD Voli da cuga rakiijiicu xD msm naravno da ne, samo je tako zezam, msm probala je, ali je u tom trenutku bila obucena u Pigi majcu u kafani tako da se ne racuna Very Happy xD S njom se uvek najbolje zezam. Ima sedmoro brace i ona je najmladja. Ja ni ne znam sva njihova imena, jednom smo prosle pored jednog njenog brata a da ja nisam ni znala, i ja kao ima malo cudno oko, ovaaaj a ona to mi je brat. Htela sam da propadnem u zemlju Very Happy Extra je kao drugarica, poznaje pola skole...Pusaa xD

Ivana: fina drugarica, malo detinjasta ali dobro se slazemo. Imamo svasta o cemu da pricamo. Ne funkcionise u drustvu, samo posebno. Voli da vristi. Msm i ja volim da vristim ali ona je bas fatalna. Mrzi bube. Extra crta i prelepo peva. stidljiva je i povucena i nema bas samopouzdanja ali radim na tome Smile Nekad me ubilo se iznervira i tad skroz posizim ali se na kraju uvek pomirimo. Bubac Smile

Osim njih extra su mi Andjela, Andjela, Ivana i Dunja, moje komsiijke Smile Zopi za njih <3
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
pertla
Teen
Teen
pertla


Posts : 124
Join date : 2009-06-22
Age : 27
Location : in nju beograd.sigurno.jedino ako me nisu slagali.....21. blok zakon

Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Re: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga EmptyWed Jul 01, 2009 12:39 am

Shell.x3 wrote:

Najboljih drugova imam visee.


Luka Spasic. Kreten najveci. On je najveca muska alapaca koju sam ja videla. Veruje da je bogom dan za Mensu, a ja i Kaca ga zajebavamo da je za menzu. xD

Luka Stefanovic. Kreativnije dete nisam videla. Da vi samo vidite njegove sveske. Pa to je svee iscrtano. A price koje on smislja i gluposti koje moze da odvali u sekundi su strasneee. xD
Ja moram da dodam  da Luka st. perfektno radi na photoshopu jer mu roditelji rade poslovno na njemu mislim na  fotoshopu ne na luki xD.Obozava mange i japanske crtace kao i ja.Masha i ja ga stalno zajebavamo pa nam prijatelji govore da smo jedan ogroman djavo tj da smo odvratne kada smo zajedno a nas dve  bi smo rekle ili hvala ili super hahahah.xD.Luka sp.moram za sledeci rodj da mu kupim kuvara jer ce on ipak u MENZU i razredna se slozila.hahahah razredna legenda...

A masha mislim sta reci lovim muco moju blentavu ali me nekada uzasno nervira npr. kada govori mica jer joj je stalno zao nekoga  ima puno razlika izmedju nje i mene pa se pitam kako smo b.f.f..xP.Stalno se svadjamo ali se ne mirimo  to je super jer bi vecinu vremena provele tako sto bi govorile izvini a ja mrzim rec IZVINI pa bi smo se opet posvadjale hahahahahahah. nema sane da se za neke stvari oslonim na nju ali jedino izgledamo da smo b.f.f. kada smo same jer kada je neko tu ona mene ignorisse i onda ja ko debil camim i odem kuci a nju bas briga pa mi se izvinjava a zbog tog izvini ja zelim  da joj slomim vilicu...e slusa vejoma losu ziku...eto to smo nas dve .xD
Back to top Go down
ZmAjChE_94
Teen
Teen
ZmAjChE_94


Posts : 116
Join date : 2009-06-19
Age : 29
Location : con Victor en España:)

Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Re: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga EmptyWed Jul 08, 2009 1:24 am

Opisite najbolju drugaricu i druga Zv-595959
PA da pocnem...Imam dwa najbolja druga Igora I Aleksandra (Gruja). Igor"94 god. isao je samnom u osnownu skolu i dalje se druzimo,on je extra drug,obozawam ga,tu je kad god mi zatreba.Zowem ga Fiti jel licimo na Fitija i Dijega hihi....Zao mi je sto nismo ja i on isli zajedno na drugarsko Crying or Very sad Fiti&Diego B.F.F.
A da ne zaborawim Fiti je owaj decko u kosulji...
Gruja"95god. ide u osnownu skolu gde sam ja isla,extra je drug za kratko wreme sam ga zgotiwila.Njega zowem Fermin(nije gey)on mi dodje kao ljubawni sawetnik,pogresnu osobu woli...

Opisite najbolju drugaricu i druga 53w-Slika0
Katarina(Afrika) ona mi je komsinica,extra drugarica,u wezi je koja je jako komplikowana,nzm wise sta da kazem nego swe pohwale...A da trebala je da mi bude snajka pa je tu neko umesno prste pa nije...

Opisite najbolju drugaricu i druga Drk-Joka-f
Jovana(Santi)"95 god. isla je smanom u odeljenje ali wise ne jer ide je upala u drugu skolu>Extra drugarica najbolje drugarice smo od 2 razreda i edele smo zajedno do 8.Inace to je moj brat Santi...Mislim Jowanu znate reg. je owde na forumu wrei je upoznatiiii...

Kao sto widi te mi smo jedna welika porodica Serrano...Imamo i ostale clanowe....
Back to top Go down
Sponsored content





Opisite najbolju drugaricu i druga Empty
PostSubject: Re: Opisite najbolju drugaricu i druga   Opisite najbolju drugaricu i druga Empty

Back to top Go down
 
Opisite najbolju drugaricu i druga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Opisite nam vase roditelje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome teens! :: Our life... :: Prijatelji ili nesto vise?!-
Jump to: